FORGOT YOUR DETAILS?

Öğrenci Ulaşım Çözümleri

Personel taşıma hizmetindeki üstün başarı ve tecrübemizi öğrenci servis taşımacılığına da aktarmak için  teknolojinin ve sektörel çözümlerin yeniliklerini kullanarak lider olma hedefiyle yola çıktık.

Öğrenci Servis Taşımacılığındaki politikamız: Ezel Turizm’in ana değerleri olan kalite, güvenli ulaşım, dakiklik, konfor, istikrar ve sektördeki ileri teknolojileri kullanarak hizmet vermek ve veliler ile okul idaresinden verdiğimiz hizmet ile ilgili olarak aldığımız geri bildirimleri değerlendirerek, öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktır.

  • Servis araçlarımız; Milli Eğitim Bakanlığının "Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği" ile belirlemiş olduğu tüm donanıma sahiptir. Ayrıca tüm araçlarımız Akıllı Araç Takip Sistemi (SVTS) ile donatılmış olup istenirse öğrenci velileri ve okul idaresi tarafından da izlenebilmektedir. 
  • Sürücülerimiz; öğrenci servis standartlarının gerektirdiği eğitim ve belgelere sahip vizyonu yüksek tecrübeli kişiler arasından seçilmektedir. 
  • Rehberlerimiz; özenle seçilmekte ve belirli kriterler doğrultusunda işe alınmakta ve kendilerine öğrenci servis standartlarının gerektirdiği eğitimler verilmektedir. 
  • Ezel Turizm; idari personelini, sürücülerini ve rehberlerini sürekli olarak eğitime tabi tutmaktadır. Yürürlükteki yasalara ve yönetmeliklere en uygun ve kusursuz öğrenci servis hizmeti vermek hedefindedir.Vermiş olduğumuz öğrenci servis hizmetiyle ilgili olarak, hizmet araçlarımız, sürücülerimiz ve rehberlerimiz sürekli ve düzenli olarak denetlenmektedir. Düzenli olarak veliler ve okul idaresi nezdinde memnuniyet anketleri yapılmaktadır. Yapılan denetim ve anket sonuçları değerlendirilerek raporlanmakta ve hizmetle ilgili geri dönüşlere göre sürekli iyileştirmeler yapılmaktadır.

Sürücülerimiz

Ezel Turizm, okul servislerinde çalışacak sürücülerini standart servis taşımacılığındaki gerekli eğitimlerinin yanı sıra;

  • Psikoteknik testlerinden başarıyla geçmiş, 
  • Çocuklarla etkili iletişim eğitimi, 
  • Çocuk güvenliği ve çocuklara ilk yardım, güvenli sürüş eğitimi, 
  • Defansif sürüş teknikleri eğitimi, 
  • Araç içi hijyenik bakım ve araçta zincir sökme takma eğitimi, 

Gibi maddeler baz alınarak ve servis standartlarının gerektirdiği belgelere sahip vizyonu yüksek ve tecrübeli kişiler arasından seçmektedir.

Sürücülerimiz en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir. Sürücülerimizin servis esnasında kötü örnek olabilecek davranışlarda bulunmaları, öğrencilerin mensup oldukları ailelerin hassasiyetleri konusunda konuşmaları (dini, milli ve taraftarlık hassasiyetleri) ve sigara içmeleri kesinlikle yasaktır.
Her yıl yenilenen belgeler ile adli sicil, ehliyet sicil ve sağlık durumları kontrol edilir ve hizmet performansları anketlerle tespit edilir.

YUKARI