FORGOT YOUR DETAILS?

Hakkımızda

Değerli iş ortaklarımız, sayın veliler, sevgili öğrenciler; 1999 yılından itibaren bu yolda, ideallerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda çalışarak, daima dürüst ve kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Bu gurur, bizlerin çalışma azmini kat ve kat arttırdığı gibi, sizlere de daha kaliteli hizmet olarak yansıması, gururumuzu perçinlemektedir.

Ezel Turizm’in sahip olduğu ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, ISO 10002 belgelerimizin firmamıza sunmuş olduğu proseslerin tamamını uygulamasındaki prensip, kalite, başarı ve kesintisiz müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

Hayatımızdaki en önemli varlıklarımız olan çocuklarımızın ve Hizmet verdiğimiz kurum personellerimizin güvenliği ve konforu için ,bu güne kadar tüm imkânlarımızı sunduğumuz gibi, bundan sonrada güvenli, konforlu, teknolojik ve en üst seviyede sorumluluk içerisinde hizmetlerimize devam edeceğiz. Bu büyük sorumluluğu bu güne kadar güvenle taşıdığımız gibi, bu güveni, daha da arttırarak geleceğe de taşıyacağız. Bilinmelidir ki; anlayışımız daima; “sınırsız hizmet anlayışı, ve koşulsuz çözüm ortağı olduğumuz müşteri memnuniyetidir”.

Kısa vadede, bu başarıyı kaliteden asla ödün vermeden daha da ileriye taşıyacağımız gibi,  sektördeki bayrak taşıyıcı olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

Sahip olduğumuz güçlü yapımıza katkı sağlayan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, velilerimize, öğrencilerimize,  hizmet sağladığımız personele ve sosyal paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz .

Sevgiyle kalın.

YUKARI