FORGOT YOUR DETAILS?

Ezel Turizm “Çevre dostu” anlayışı ile yatırımlar yapıyor. Personel ve Öğrenci taşımacılığının öncü firmalarından Ezel Turizm, tercihini bir kez daha Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Mengerler Otomotiv aracılığı ile gerçekleşen satışla, filosunu 5 adet Mercedes-Benz Euro 6 Sprinter araçlarla güçlendirdi. Euro 6 yatırımı ile Düzce ve İstanbul’daki ilk çevre dostu filo başlangıcını yaptı.

Ezel Turizm ‘’Çevre Dostu’’ filosuna 2 adet Wolksvagen Crafter 16+1 araç alarak filosunu güçlendirmeye devam ediyor .

Ezel Turizm bünyesine yeni müşteriler katmaya ve sektörde güven ağını genişletmeye devam ediyor. İstanbul ve Düzce bölgelerinde faaliyet gösteren Tekstil sektöründe Lider Kuruluş olan ÇAM TEKSTİL İHRACAT Şirketinin İstanbul ve Düzce lokasyonlarında bulunun 2 fabrikasına toplam 27 araç ile hizmet vermeye başlamıştır.

Ezel Turizm Düzce’de servis plakalarına tahdit uygulaması başlamasıyla birlikte 17 adet ( S ) servis plakası bünyesine katmıştır .

Düzce’de bulunan ÖZEL SAĞLIK MESLEK LİSESİ Güven oyunu Ezel Turizm’den yana kullanarak 2018-2019 öğretim yılında Ezel Turizm ile çözüm ortağı olmaya karar verdi. Toplam 32 araç ile hizmet vermeye başlamış bulunuyoruz .

YUKARI